Słońce, Lato i Twój Tatuaż: 5 Kluczowych Wskazówek, Jak

Home Forums Transforming Communication™ Słońce, Lato i Twój Tatuaż: 5 Kluczowych Wskazówek, Jak

 • This topic is empty.
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #16999 Reply
  Alfreddag
  Guest

  Podchodźcie w polskiej grupy adeptów sztuki mięsa!

  Lato to stadium, gdy nasze tatuaże są najbardziej zbudowane na obowiązywanie ciepła i nieznajomych elementów, które umieją skłonić na ich kształt natomiast projekt. Aby uchronić ich dynamika kolorów, ostrość profili i generalnie, by napawać się nimi jak powoli w fantastycznej jakości, warto pomnieć o kilku aktualnych zasadach pielęgnacji. Oto pięć dużych zasad, gdy zadbać o indywidualny tatuaż w porządku biega:

  1. Nie wykładaj świeżego tatuażu na światło: Świeżo zrobiony tatuaż jest jakże rana, która wymaga momentu na zagojenie. Naturalne oddziaływanie promieni słonecznych może przynieść nie tylko oparzenia, lecz więcej zwolnić proces kojenia i odkształcić kolory. Odczekaj co nieco 2-3 tygodnie, zanim wybudujesz nowy tatuaż na światło, zaś a to używaj wielkiego filtra.

  2. Stosuj kremu z jasnym filtrem SPF: Nawet jeżeli Twój tatuaż stanowi obecnie zagojony, bezwzględnie używaj krem z słonym filtrem SPF (30 bądź znacznie), żeby wypełniać go przed płowieniem oraz starzeniem się skóry. Pamiętaj, że promienie UV są samym spośród istotnych konkurentów barwników w tatuażach.

  3. Nawilżaj skórę: Lato wtedy porządek, kiedy cera może precyzyjnie ulec przesuszeniu, co niekorzystnie dociera na styl tatuażu. Codzienne nawilżanie skóry specjalistycznymi balsamami do tatuaży czyli przyjemnymi, ekologicznymi obrazami (np. kokosowym) pomoże utrzymać cerę w trafnej jakości a tatuaż – w ciężkiej elegancji.

  4. Unikaj chlorowanej wody zaś przewlekłych kąpieli słonecznych: Chlor w akwenach oraz solanka w czerwonym potrafią sprawiać na przewód łagodzenia a wstępny poziom tatuażu. Gdyby dysponujesz nietypowy tatuaż, unikaj chodzenia do etapu nieograniczonego zagojenia. Jeśli tatuaż istnieje poprzednio zagojony, myśl o trafnym opłukaniu skóry przejrzystą wódką po kąpieli i powtórnym nałożeniu kremu z filtrem.

  5. Zadbaj o zdrową wypłatę oraz nawodnienie: To, co połykamy a sączymy, jest bliscy autorytet na szczebel własnej skóry. W lecie, skoro polskie grono zostaje wiele wody, ważne jest, by pić wielu płynów a zajadać żywność bogatą w witaminy oraz marmury, które wspierają regenerację role dodatkowo uczestniczą utrzymać tatuaż w klasycznym nastroju.

  Pamiętajcie, nasze [url=https://tattoo-arena.blogspot.com/2023/12/5-wskazowek-dla-osob-chcacych-zadbac.html]zestaw do tatuażu[/url] że tatuaż toż lokata w Waszą własną wyrazistość a coś – o o niego kontrolować, szczególnie w majach letnich, skoro stanowimy nader zapracowani dodatkowo nierzadko wydajemy cerę na chodzenie czynników zewnętrznych.

  Jednakowoż nosicie równe orzeczone warsztaty na uprawę tatuażu latem? Rozłóżcie się nimi w komentarzach!

  Pragnę na Wasze recepty plus przeżycia!

Viewing 1 post (of 1 total)
Reply To: Słońce, Lato i Twój Tatuaż: 5 Kluczowych Wskazówek, Jak
Your information: